Galleri Londons kontaktpersoner
Caroline Hedlund
Ordförande och utställningsansvarig
0707 14 23 59
caroline@gallerilondon.se
Stewen Quigley
Ledamot
0705 28 42 42
stewen@gallerilondon.se
Elin Granberg
Ledamot kassör och sekreterare
0730 67 35 45
elin@gallerilondon.se
 
Bernt Johansson
Suppleant
0707 18 24 21
bernt@gallerilondon.se
Jan Olander
Suppleant
jan@gallerilondon.se
Styrelsen
Gruppmail
styrelsen@gallerilondon.se
 
Thomas Härdelin
Webbmaster
073 437 63 73
thomas@gallerilondon.se
 

Galleri London ligger på Fyris torg, mitt i Uppsala.
Klicka för karta

 

sidfotslinje
Galleri London, Fyris Torg, Uppsala